Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane

TEMA: Valai

Valai 2014-04-08 05:35 #9726

  • marciusxxxx
  • marciusxxxx avataras
  • Offline
  • Auksinis narys
  • Žvejok taip, kad būtų dėl ko sugrįžti...
  • Žinutės: 263
  • Gauta padėkų: 98
hugeris parašė:
Teko ciupineti ta vala, tai galiu pasakyti kad nieko nesiskiria nuo kitu pigiu PE valu. Uzrisus sunmazgi per valo viduri patenpus iskart truksta. Seip naudojant su soku 6m tikrai laikys ir atgaudysit sezona. Turiu pats nusipirkes PE AWASHIMOS gamybos 0,1 is fanatiku (tik as uz ji mokejau 25 lt nes nuolaida ziema 50 proc buvo) tai, lygiai tokia pat problema turi(Manau visi jie tokie.)Isitikinti jo patvaruma atlikau bandyma. Uzdejau 90g serykla be soko ir metus apie 65-70m, nutruko po 6 metimo per 30 cm nuo surisimo (mazgus per suktuka tikrai gerai laiko), o uzrisus soka atgaudziau visa diena tandemo varzybuose be jokiu problemu. Tikrai maloniau nei su pintuku. Garso tokio ikiraus nera ir metimo metu smagiai per ziedelius eina.
Asmeniškai neįsivaizduoju kaip gali trūkti :) Na nepykit, bet gaudau nemažai ir dar niekada su jokiu pintuku neturėjau tokiu problemu :D o "shokas" pas mane visad iki metro :D Gal pasitikrinkit mazgus ar metimo techniką. gal ziedai pazeisti ar dar koks velnias, nes tikrai skamba keistai :)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: buumas

Valai 2014-04-08 11:33 #9730

  • hugeris
  • hugeris avataras
  • Offline
  • Platininis narys
  • Žinutės: 509
  • Gauta padėkų: 10
marciusxxxx parašė:
hugeris parašė:
Teko ciupineti ta vala, tai galiu pasakyti kad nieko nesiskiria nuo kitu pigiu PE valu. Uzrisus sunmazgi per valo viduri patenpus iskart truksta. Seip naudojant su soku 6m tikrai laikys ir atgaudysit sezona. Turiu pats nusipirkes PE AWASHIMOS gamybos 0,1 is fanatiku (tik as uz ji mokejau 25 lt nes nuolaida ziema 50 proc buvo) tai, lygiai tokia pat problema turi(Manau visi jie tokie.)Isitikinti jo patvaruma atlikau bandyma. Uzdejau 90g serykla be soko ir metus apie 65-70m, nutruko po 6 metimo per 30 cm nuo surisimo (mazgus per suktuka tikrai gerai laiko), o uzrisus soka atgaudziau visa diena tandemo varzybuose be jokiu problemu. Tikrai maloniau nei su pintuku. Garso tokio ikiraus nera ir metimo metu smagiai per ziedelius eina.
Asmeniškai neįsivaizduoju kaip gali trūkti :) Na nepykit, bet gaudau nemažai ir dar niekada su jokiu pintuku neturėjau tokiu problemu :D o "shokas" pas mane visad iki metro :D Gal pasitikrinkit mazgus ar metimo techniką. gal ziedai pazeisti ar dar koks velnias, nes tikrai skamba keistai :)

Marciau nuvaziuok ir pabandyk ta vala i kota, nes as tai padariau, ir kaip pardavejas sako kad viskas su juo OK ir tikrai laiko ir kai po mano bandymo per mazga plysta taa prasideda visokios kalbos apie be mazgi risima ir t.t. Nera man reikalo issigalvoti ir kazkokias nesamones kurti. Zmogus apklause as jam atsakiau
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Valai 2014-04-08 12:58 #9731

  • Renaldas
  • Renaldas avataras
  • Offline
  • Platininis narys
  • Žinutės: 323
  • Gauta padėkų: 85
Ar esat kas bande kaip pagrindini naudot fluora?
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Valai 2014-04-08 13:41 #9732

  • jonce
  • jonce avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • Žinutės: 653
  • Gauta padėkų: 62
Renaldas parašė:
Ar esat kas bande kaip pagrindini naudot fluora?
o koks tikslas pilną špūlę fluoro prisivyniot? :huh:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Valai 2014-04-08 13:56 #9733

  • Renaldas
  • Renaldas avataras
  • Offline
  • Platininis narys
  • Žinutės: 323
  • Gauta padėkų: 85
Del jo netamprumo. Tik jis kietas, idomu kaip ant bugno laikos, ar kilpu nemeta uzmetant.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Valai 2014-04-08 18:39 #9740

  • Antas
  • Antas avataras
  • Offline
  • Veteranas
  • Žinutės: 57
  • Gauta padėkų: 2
Paieškok youtubėje Fadejevo, jis ten vienoje laidoje naudojo FC valą. Kiek atsimenu, tai nieko naujo nepasakė, tiesiog netamprus kaip pintas, skęsta geriau nei mono, atsparus braižymams.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Valai 2014-04-09 19:14 #9753

  • Julius
  • Julius avataras
  • Offline
  • Platininis narys
  • Žinutės: 515
  • Gauta padėkų: 52
PE skesta?
Nes su pintu tai hemarojus stovinciam gaudyt. kiek teko bandyt (labai mazai) nihera nenori nuskest o skesdamas atleidineja galune..
Practise makes perfect.

Šilutė
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Valai 2014-04-10 05:19 #9754

  • marciusxxxx
  • marciusxxxx avataras
  • Offline
  • Auksinis narys
  • Žvejok taip, kad būtų dėl ko sugrįžti...
  • Žinutės: 263
  • Gauta padėkų: 98
Julius parašė:
PE skesta?
Nes su pintu tai hemarojus stovinciam gaudyt. kiek teko bandyt (labai mazai) nihera nenori nuskest o skesdamas atleidineja galune..
Jis skesta sunkiai - tenka skandint, tai bene vienintelis minusas,taciau kibimas vistiek matysis deka netamprumo.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Valai 2014-04-10 07:57 #9755

  • modzius
  • modzius avataras
as naudoju drennan feeder braid,ir netamprus ir greit skesta.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Valai 2014-04-10 08:26 #9758

  • kringelis
  • kringelis avataras
  • Offline
  • Veteranas
  • Žinutės: 50
  • Gauta padėkų: 9
modzius parašė:
as naudoju drennan feeder braid,ir netamprus ir greit skesta.
kiek laiko nuodoji šį pintą valą? gal daugiau turi pastebėjimų
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Valai 2014-04-10 09:28 #9762

  • modzius
  • modzius avataras
kringelis parašė:
modzius parašė:
as naudoju drennan feeder braid,ir netamprus ir greit skesta.
kiek laiko nuodoji šį pintą valą? gal daugiau turi pastebėjimų

naudojau dar tik kelias zvejybas,kolkas nieko blogo negaliu pasakyti,minsktas,tyliai eina per ziedus,greitai skesta,zvejojau .4-6 metru gylyje,nepastebejau,kad skestu blogiau ne tureti iki tol mono valai.zodziu kolkas galiu atsiliepti tik teigiamai,o kaip veliau bus,kai daugiau pazvejosiu bus matyti..
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Valai 2014-04-10 09:35 #9764

  • marciusxxxx
  • marciusxxxx avataras
  • Offline
  • Auksinis narys
  • Žvejok taip, kad būtų dėl ko sugrįžti...
  • Žinutės: 263
  • Gauta padėkų: 98
Modziau pabandyk pazvejoti didesniu nei 60 metru atstumu 2 metru gylyje tada manau pajusi skendimo greiti tarp feederiui skirto mono valo ir sio pintuko :)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Valai 2014-04-10 10:26 #9766

  • modzius
  • modzius avataras
gal ir jaustusi skirtumas,bet kadangi mano dauguma zvejybu iki 50 metru ir didesniame ne 2 metrai gylyje,tai uztenka man to skendimo greicio :)
Paskutinis taisymas: 2014-04-10 10:27 nuo modzius.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Valai 2014-04-10 10:27 #9767

  • Ramekas
  • Ramekas avataras
  • Offline
  • Auksinis narys
  • Žinutės: 162
  • Gauta padėkų: 39
2m dar nieko, 6-7m plius jei yra soninis vejas, va tada tas pintuko skendimas tampa tikru galvos skausmu kol virsune itempi.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Valai 2014-04-10 10:38 #9768

  • modzius
  • modzius avataras
tai kaip tik man atrodo,kuo didesnis atstumas ir kuo mazesnis gylis tuo sunkiau nuskandinti pintuka..
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Valai 2014-04-10 11:26 #9769

  • Ramekas
  • Ramekas avataras
  • Offline
  • Auksinis narys
  • Žinutės: 162
  • Gauta padėkų: 39
Na nezinau, bent jau man kur mazes gylis yra paprasciau. Prisuki rite siek valas apskesta ir galune isitempia, o kur giliau, serykla skesdama padaro lanka ir prisukineti tenka ilgiau.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Valai 2014-04-10 11:44 #9770

  • marciusxxxx
  • marciusxxxx avataras
  • Offline
  • Auksinis narys
  • Žvejok taip, kad būtų dėl ko sugrįžti...
  • Žinutės: 263
  • Gauta padėkų: 98
Ramekas parašė:
Na nezinau, bent jau man kur mazes gylis yra paprasciau. Prisuki rite siek valas apskesta ir galune isitempia, o kur giliau, serykla skesdama padaro lanka ir prisukineti tenka ilgiau.
Bet valas paskesta ir jo nesimo neitakoja pavirsius vandens :)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Valai 2014-04-10 11:58 #9771

  • Ramekas
  • Ramekas avataras
  • Offline
  • Auksinis narys
  • Žinutės: 162
  • Gauta padėkų: 39
Na jus daugiau zvejojat pintais valai, jus geriau zinot, as labai retai ji naudoju, dazniau dugno stukseimui, nes nesu megejas susaros gaudyti. Dazniausia mano zuvis feederiu yra karsiai ir lynai, tai man pilnai pakanka tokiai zvejybai mono valo:)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Valai 2014-04-10 12:45 #9772

  • rolkinas89
  • rolkinas89 avataras
  • Offline
  • Platininis narys
  • Žinutės: 360
  • Gauta padėkų: 30
normaliai tie pintukai skesta,kiek jau daznai gaudot 6-8m gylije?juk pagrinde 4-5m,dar ir nuo seryklos formos tas skendimo greitis priklauso netik nuo valo cia manau skonio reikalas kuo zvejot pintu ar mono bent jau as be pinto negaleciau apseiti B)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Valai 2014-04-10 12:54 #9773

  • Ramekas
  • Ramekas avataras
  • Offline
  • Auksinis narys
  • Žinutės: 162
  • Gauta padėkų: 39
Daug kas priklauso ir nuo pasirinktos zuvies. Pvz as nekreipiu demesio i kuoju ar plakiu man nebeidomia zukle, mane domina daugiau dideli karsiai daznai zvejojant nakti, arba lynu zvejyba, del to pinto valo man kaip ir nelabai reikia. Aisku velyva rudeni, kai nelabai yra is ko rinktis, tenka zvejoti ir kuojas, tada pravercia ir pintukas, bet dazniau jau tada naudojama buna pludine meskere, negu feederis. Na sportininkams visai kita situacija, jiems reiksmingas bet kokio dydzio zuveliokas del tasku, todel pintas valas labai pravercia del savo netamprumo, kad pastebeti bet koki kibima. Na ir daugiau galima pasakoti, bet kiekvienas renkasi tai, kas jam yra geriausia.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Puslapio sukūrimo laikas: 0.215 sekundžių