Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane

Jūs neprisijungęs.

TEMA: Kėdė, kokia gi?

Kėdė, kokia gi? 2015-01-07 00:50 #11380

Sveiki, jeigu kas darysit užsakymą dėl Korum DELUXE ACCESSORY CHAIR, tai aš irgi pirksiu 100 proc. Bus didelis dėkui ;)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Kėdė, kokia gi? 2015-01-07 11:33 #11381

• buumas
  • buumas avataras
  • Administratorius
  • Žinutės: 311
  • Gauta padėkų: 160
Arunas1982 parašė:
Sveiki, jeigu kas darysit užsakymą dėl Korum DELUXE ACCESSORY CHAIR, tai aš irgi pirksiu 100 proc. Bus didelis dėkui ;)

Dėl šito reikalo kreipkis į STR13.
Jums padėkojo šie nariai: Arunas1982

Kėdė, kokia gi? 2015-01-07 19:04 #11382

• darencas
  • darencas avataras
  • Dalyvis
  • Žinutės: 36
  • Gauta padėkų: 8
Arunas1982 parašė:
Vilniui irgi galbut pasirodys kedes kiek zinau dabar derina kas ir kaip kitoi savaitei pazadejo, kad bus konkreti informacija kas ir kaip
Jums padėkojo šie nariai: Arunas1982

Kėdė, kokia gi? 2015-01-08 00:08 #11383

Galvojau, gal pažįstamų iš Anglijos prašyti, kad nupirktų ir įdėję į mikriuką parvežtų. Bet jeigu atsiras Vilniuje tada bus ramybė :) Dar kartą ačiū už informaciją ;) lauksiu dabar kitos savaitės ;)

Kėdė, kokia gi? 2015-01-09 12:41 #11387

• urdupis
  • urdupis avataras
  • Veteranas
  • Žinutės: 57
  • Gauta padėkų: 32
Sveiki kolegos.
Ką manote apie RIVE produkciją. Pas Jablonskį pirkau RIVE prijuostę ir gavau 2015 RIVE katalogą.
Labai patiko platus priedų pasirinkimas ir bent jau iš išvaizdos praktiškumas (kiek mačiau ant RIVE ir Korsakas perėjo).
Kaip tik sprendžiu kokią kėdę pirkti ir ją apginkluoti priedais,
tai reik pasirinkti kokios firmos kryptį pasirinkti, nes kojų diametrai kitu atveju pjausis.
Kadangi tenka daug gaudyti Kauno mariose ir kiurksant vandenyje prie žolių juostos,
labai patiko galimybė įsidėti 750/1050mm teleskopines kojas.

Kadangi šiame forume pagrinde verda diskusijos apie Korum ir Preston kėdes, tai kokie jų kojų ilgiai (sutraukus ir ištraukus), nes įtariu RIVE bus gerokai brangiau..?

Kėdė, kokia gi? 2015-01-10 15:23 #11390

• ėrnis
  • ėrnis avataras
  • Veteranas
  • Žinutės: 60
  • Gauta padėkų: 27
ištrauktos kojos ilgis ~67cm , o sutrauktos ~47cm
Jums padėkojo šie nariai: urdupis

Kėdė, kokia gi? 2015-01-12 19:02 #11410

Prestono ilgesnes uz korum'o ;)

Cia kedziu palyginimas:
Paskutinis taisymas: 2015-01-12 19:04 nuo Eziukas_Nindze.
Jums padėkojo šie nariai: urdupis

Kėdė, kokia gi? 2015-01-12 20:26 #11411

• rolkinas89
  • rolkinas89 avataras
  • Platininis narys
  • Žinutės: 360
  • Gauta padėkų: 30
Eziukas_Nindze parašė:

Cia kedziu palyginimas:
cia deluxe nera,tai manau deluxe ir prestono vienodos B)

Kėdė, kokia gi? 2015-01-13 19:19 #11414

• ėrnis
  • ėrnis avataras
  • Veteranas
dabar tiksliai neatsimenu, bet lyg ir draugo preston'o buvo tokio pačio kaip ir mano deluxe taburetės.

Kėdė, kokia gi? 2015-01-15 11:24 #11421

• urdupis
  • urdupis avataras
  • Veteranas
  • Žinutės: 57
  • Gauta padėkų: 32
Eziukas_Nindze parašė:

Cia kedziu palyginimas:

Po peržiūros visai nebežinau kurią griebti:
Korumų greitas pastatymas labai fainas reikalas, nes prie vandens nuvykus ilgai krapštytis nėra malonumas, kai norisi kuo greičiau pažvejoti. Ypač kai po darbo vakaro valandos labai trumpos.
Prestono ir Rive kojos ilgesnės, kas man aktualu, tačiau šiam filmuke jau kaip išdėjo, kad griozdas kuris sunkus ir sunkiai susidedamas, tai ką žinau... Aišku tą griozdą pajusiu, kai reiks kur nors prie Kauno marių stačiais šlaitais kabariotis gerą kilą ar net du iki vandens.
Rive kiek dabar tenka kainomis domėtis, brangus malonumas, bet po to gali ją turbinti priedais iki negaliu, nes labai platus pasirinkimas.

KAIP SAKANT KUO GILIAU Į MIŠKĄ, DUO DAUGIAU MEDŽIŲ. O prieš pradedant domėtis atrodė paprasta kėdutė su pakoju ir kas čia gali būti sudėtingo ir išskirtinio.

Kėdė, kokia gi? 2015-01-15 13:12 #11422

• jonce
  • jonce avataras
  • Moderatorius
  • Žinutės: 654
  • Gauta padėkų: 62
O tai tu manai Korumui priedų spektras nėra platus?

Kėdė, kokia gi? 2015-01-15 18:53 #11425

• darencas
  • darencas avataras
  • Dalyvis
  • Žinutės: 36
  • Gauta padėkų: 8
seip as irgi nelabai kolkas galiu apsispresti del kedes yra 3 variantai- 1.korum accessory chair 2.korum deluxe accessory chair 3.preston monster feeder chair
1 variantas yra lengvesnis uz kitus du plius susideda gan greitai
o kaip susirenka 2 ir 3 variantas informacijos nerandu kaip ji susideda transportavimui ar kojas reik atsukinet pastovei ar yra toks pat mehanizmas kaip korum accessory chair

Kėdė, kokia gi? 2015-01-15 19:53 #11426

• Ramekas
  • Ramekas avataras
  • Auksinis narys
  • Žinutės: 162
  • Gauta padėkų: 39
darencas parašė:
seip as irgi nelabai kolkas galiu apsispresti del kedes yra 3 variantai- 1.korum accessory chair 2.korum deluxe accessory chair 3.preston monster feeder chair
1 variantas yra lengvesnis uz kitus du plius susideda gan greitai
o kaip susirenka 2 ir 3 variantas informacijos nerandu kaip ji susideda transportavimui ar kojas reik atsukinet pastovei ar yra toks pat mehanizmas kaip korum accessory chair
Toks pat mechanizmas, kaip accessory chair, tik dar kojos teleskopines deluxo apacioj prisisuka, na o sudejimas toks pat. Aisku vietos nemazai uzima deluxe i universala ikisi, bet i sedana jau sunkiau, aisku ziurint kokia to sedano bagazine, bet vietos tikrai nemazai uzima, kad ir universale. 3-se su deluxais ir daigtais jau niekaip nenuvaziuosi iki reikiamos vietos. Kas turi netoli saves siuo metu galetu sulankstytos kedes matmenis imesti, tada butu lengviau orientuotis, norintiems pirkti. As imesiu veliau acessory chair.
Paskutinis taisymas: 2015-01-15 19:55 nuo Ramekas.

Kėdė, kokia gi? 2015-01-15 20:02 #11427

• tomkinasas
  • tomkinasas avataras
  • Auksinis narys
  • Žinutės: 273
  • Gauta padėkų: 65
deluxe ne į kiekvienos mašinos bagažinę ikiši, bet iš bėdos ant galiniu sėdyniu tilps į betkokį vabalą

Kėdė, kokia gi? 2015-01-15 20:08 #11428

• Ramekas
  • Ramekas avataras
  • Auksinis narys
Accessory chair parametrai +- gali skirtis kokiu cm greit primeciau rulete 73x65x25cm

Kėdė, kokia gi? 2015-01-15 21:08 #11429

• rolkinas89
  • rolkinas89 avataras
  • Platininis narys
tomkinasas parašė:
deluxe ne į kiekvienos mašinos bagažinę ikiši, bet iš bėdos ant galiniu sėdyniu tilps į betkokį vabalą
nereikia su vabalais po zvejybas vazinet ir visa iranga tilps ;) nu jo deluxe vietos uzima nemazai bet kai pas mane universalas tai telpa visas mano turtas,aisku reikia dar moket ir tuos daiktus ir sudeti kitam ir furos priekaboi niekas netelpa kai betkaip sumeta daiktus.o apie deluxe tai puiki kede mane sverianti 115kg laiko be jokiu bedu tik ji labiau skirta manau carp fishingui,feederiu reiktu zemesnio atloso nes man asmeniskai kazkiek maiso metimui tas deluxo aukstas atlosas,bet kai nekiba tai sedi kaip bosas ir jokio nuovargio B)

Kėdė, kokia gi? 2015-01-15 23:02 #11440

• Ramekas
  • Ramekas avataras
  • Auksinis narys
rolkinas89 parašė:
tomkinasas parašė:
nereikia su vabalais po zvejybas vazinet ir visa iranga tilps ;) nu jo deluxe vietos uzima nemazai bet kai pas mane universalas tai telpa visas mano turtas,aisku reikia dar moket ir tuos daiktus ir sudeti kitam ir furos priekaboi niekas netelpa kai betkaip sumeta daiktus.o apie deluxe tai puiki kede mane sverianti 115kg laiko be jokiu bedu tik ji labiau skirta manau carp fishingui,feederiu reiktu zemesnio atloso nes man asmeniskai kazkiek maiso metimui tas deluxo aukstas atlosas,bet kai nekiba tai sedi kaip bosas ir jokio nuovargio B)
Pagal tavo pirma sakini supratau, kad jei nori deluxo, reik pirkt didele masina? :huh:
Del patogumo, tai tikrai labai patogi laisvalaikio zvejybai, ypac naktinei zveybai jei nera jomo, laisvai nusnaust gali :)

Kėdė, kokia gi? 2015-01-16 11:41 #11442

• ėrnis
  • ėrnis avataras
  • Veteranas
Ramekas parašė:
rolkinas89 parašė:
tomkinasas parašė:
Pagal tavo pirma sakini supratau, kad jei nori deluxo, reik pirkt didele masina? :huh:
Del patogumo, tai tikrai labai patogi laisvalaikio zvejybai, ypac naktinei zveybai jei nera jomo, laisvai nusnaust gali :)

korum deluxe horizantaliai puikiai įsistato į nissan almera (Sedano) bagažine, o ant jos visa kita turta susikrauni. o dėl plataus atlašo gal metimui ir trugdo, bet kaip sakė kai nėra kliovo galima ir nusnaust :lol: . susistato labai greitai, nebent ten kokius priedus turi tai šiek tiek trunka. o mantmenys jos 60x95cm
vasara: :cheer: :cheer:
Paskutinis taisymas: 2015-01-16 11:49 nuo ėrnis. Priežastis: prisegu foto nuoroda.

Kėdė, kokia gi? 2015-01-16 21:05 #11444

• rolkinas89
  • rolkinas89 avataras
  • Platininis narys
Ramekas parašė:
rolkinas89 parašė:
tomkinasas parašė:
as kalbu apie iranga,o iranga sudaro netik kede ar platforma juk pats zinai kiek mantos pas feederistus,jai tik viena kede tereiktu veztis tai ir su dviraciu galetum i rybalka vaziuoti B)

Kėdė, kokia gi? 2015-01-17 17:22 #11447

Gal kam yra teke uzmatyt kur pirkt kedes koju padu ? Nes koju galima prisigaminti kokio tik nori ilgio --> spausti cia .
Puslapio sukūrimo laikas: 0.158 sekundžių