Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane

TEMA: Pasiūlymai ir diskusijos apie varžybas

Ats: Angler Feeder Taure ,Estija 2014-01-03 07:26 #8456

  • marciusxxxx
  • marciusxxxx avataras
  • Offline
  • Auksinis narys
  • Žvejok taip, kad būtų dėl ko sugrįžti...
  • Žinutės: 263
  • Gauta padėkų: 98
TADZIUS parašė:
tada kitas klausimas
ar nereikejo pirmiau pasitart su likusiais 4 klubais kurie organizuoja cempa,o tik paskui viska i viesuma kelt?
Ka kelt i viesuma? pasiulyma? juk niekas dar nepadaryta :) jei nuspresite, kad nereikia reiskia nereikia ;)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Angler Feeder Taure ,Estija 2014-01-03 07:56 #8460

  • Linas
  • Linas avataras
  • Offline
  • Dalyvis
  • Žinutės: 22
  • Gauta padėkų: 56
trumpai - po lapkričio 8 dienos fiderio klubų susirinkimo Elektrėnuose buvau žodžiu informuotas, kas esu paskirtas rinktinės treneriu su teise rinktinės narius pasirinkti bet kuriuos iš visų varžybose dalyvavusių žmonių, nepriklausomai nuo LČ galutinių rezultatų ir reitingo (mano nuomone tai visiškas nonsensas) . Ir sulaukiau vieno skambučio su prašymu-nurodymu tą padaryti iki Naujųjų metų ... tikrai labai dėkui klubams už išreikštą pasitikėjimą.

Iki dabar taip ir nesulaukęs jokio šios „organizacijos“ viešo ar slapto oficialaus rašytinio dokumento su susirinkimo nutarimais, (tik fideris.lt forume pasirodė vieno klubo vadovo pranešimas, kad jei reikia protokolo, tai jį ir gali parašyti tas asmuo pats kuriam jo ir reikia) pasiūliau reikalus spręsti taip kaip man pasirodė teisinga, t.y. pradėti nuo organizacijos teisinių-juridinių-dokumentinių reikalų, po to eitų organizacijos finansinis pagrindas ir po jo jau visi kiti reikalai, visus konkrečiai reglamentuojant ir pan.

Dabar, kilus feederio klubų vadovų nepasitenkinimui, prašau man atleisti, kad ėmiausi iniciatyvos kažką keisti, paruošiau ir paskelbiau mano nuomone būtinų dokumentų projektus susipažinimui bei aptarimui, (t.y. tik keletą, jų pradžią) be kurių mano nuomone neįmanomas jokios organizacijos sėkmingas egzistavimas. Ir nemanau, kad Lietuvos feederio ateitį turi teisę spręsti tik kelių klubų vadovai slaptai ...

Dar kartą dėkui už pasitikėjimą ir prašau visų atleisti , kad jo nepateisinau ir negalėsiu ateityje dalyvauti dabartinio formato feederio „organizacijos“ veikloje, atleiskite už mano nuomonę, nieko asmeniško

SORRY
... žvejok taip, kad būtų dėl ko sugrįžti.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Angler Feeder Taure ,Estija 2014-01-03 08:50 #8465

  • dimoska
  • dimoska avataras
  • Offline
  • Administratorius
  • Žinutės: 942
  • Gauta padėkų: 192
Vilkpedijos informacija.
Pats paskaiciau dar karta ir matau yra grupe zmoniu kuriems reikia tai pat permesti akim sia informacija.
Kad butu lengviau ir greiciau savinama informacija ,pazymejau RAUDONAI
Paskysiu saziningai ir pats to kartais uzsiimu ,be tikrai stengsius ta nedaryti :)

Interneto TROLiAi



Internete troliu vadinamas asmuo, kuris prisijungia prie susiformavusios bendruomenės, pvz., naujienų grupės ir skelbia kurstančias, grubias arba įžeidžiančias žinutes, siekdamas išprovokuoti kitus bendruomenės narius bei nutraukti normalią diskusijų eigą, sąmoningai sutrikdyti bendruomenės veiklą, sukiršinti jos narius. Tokie pasisakymai, pranešimai dar kitaip vadinami Troll, Troll-Post arba Troll-Post

Troliai veikia daugiausia diskusijų forumuose ir naujienų grupėse, tačiau pasitaiko ir viki-svetainėse bei elektroninėse konferencijose.
Trolio žinutės dažnai pasižymi sarkastišku humoru, neįprastu diskutavimo būdu, kuriuo siekiama kitus asmenis įtraukti į ilgas ir beprasmes diskusijas. Kuo didesnė bendruomenės reakcija į trolį, tuo didesnė tikimybė, kad jis vėl pasireikš savo troliška maniera, nes šiam asmeniui susidaro įspūdis, kad kai kurie jo veiksmai gali padėti jam/jai pasiekti savo tikslą – sukelti chaosą.

Vadinamojo trolingo priežastys yra įvairios.
Siekimas patraukti dėmesį, bendravimo, dėmesio trūkumas atitinkamo asmens aplinkoje, vienišumas, taip pat noras padiskutuoti, pabendrauti. Ši priežastis laikoma pagrindine ir dažniausiai pasitaikančia.
Trolis gali eksperimentuoti mėgindamas nustatyti vieno ar kito poelgio visuomenėje padarinius (realioje visuomenėje tokie eksperimentai jam gali brangiai kainuoti). Kalbama, jog sykiais tuo užsiima visuomenę tyrinėjantys profesionalūs psichologai. Kitur teigiama, jog nė vieno tikro mokslininko tarp jų nėra.
Trolis taip pat gali eksperimentuoti mėgindamas nustatyti tikrą bendruomenės vidinę struktūrą bei tikras joje galiojančias taisykles.
Pagalbos šauksmas. Į trolio panašų elgesį gali sąlygoti ir tikri sunkumai šeimoje, darbe ar mokykloje – tuomet žmogui iš tiesų tiesiog reikia dėmesio.
Principinė, tačiau nepamatuotai aktyvi ir perdėta kova prieš grupinį mąstymą.
Valingas arba nevalingas noras išsiskirti, ką nors parodyti, pademonstruoti, ekscentriškumas.
Neprotingai išreiškiamas noras tiesiog linksmai pajuokauti.
Pastangos kitaip pakreipti ar nutraukti nepalankią diskusiją.

Begalinės nekonstruktyvios diskusijos eikvoja savanoriškame projekte labai brangų kitų narių laiką ir energiją. Rašydami ir skaitydami žinutes kiti nariai sugaišta daug daugiau laiko, nei trolis skyrė pradinei, diskusiją išprovokavusiai žinutei.
Trolis gali trukdyti rimtai aptarti konkretų klausimą.
Agresyvia pozicija trolis gali primesti netikusią diskusijos išvadą.
Trolio pasisakymai gali griauti bendruomenės narių tarpusavio pasitikėjimą.
Trolis įaudrina bendruomenę. Įaudrinta, atakas menanti bendrija vėliau gali pulti ir niekuo dėtus narius (ypač naujokus), jei jų naiviai pasakyta nuomonė primena kažką, ką praeityje pasakė trolis.
Das ist eine Katastrophe!!! (C) Michael Zammataro
Нету у мастерства приемов против фарта лоховского! © Otshelnik
Paskutinis taisymas: 2014-01-03 08:53 nuo dimoska.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: chrustik

Ats: Angler Feeder Taure ,Estija 2014-01-03 09:04 #8468

  • marciusxxxx
  • marciusxxxx avataras
  • Offline
  • Auksinis narys
  • Žvejok taip, kad būtų dėl ko sugrįžti...
  • Žinutės: 263
  • Gauta padėkų: 98
Na tai klubai savo viduje apkalbekit - ir pateikit info kada galima priimti sprendima :)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Angler Feeder Taure ,Estija 2014-01-03 09:24 #8469

  • pablo
  • pablo avataras
  • Offline
  • Veteranas
  • Žinutės: 76
  • Gauta padėkų: 32
Tik mano asmeninė nuomonė.Asociacija,nesudėtinga valdymo forma,kurioje dalyvauja klubų išrinkti ir skirti asmenys.Lengva gauti paramą ne tik rinktinei,bet ir organizuojamiems turams.Plius nėra priklausomybės nuo kitų organizacijų,tai ir dalybų su jomis nėra.Yra aiški sąaskaita,statusas ir tikslai.Nematau jokių stabdžių ją įkurti.Reik rinktis klubų vadams ir tiesiog teisiškai tvirtinti.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Angler Feeder Taure ,Estija 2014-01-03 09:31 #8470

  • TADZIUS
  • TADZIUS avataras
  • Offline
  • Platininis narys
  • Žinutės: 2382
  • Gauta padėkų: 284
Pauliau,o tai nuo ko mes daba priklausomi ir kam ataskaitas turim duot?
Ikurus asociacija,vistiek,kaip daba,taip ir paskui,be atitinkamu instituciju patvirtinimo,nei oficealiai vidini cempa reksi,nei i pc isvaziuosi,del remeju,jei tai palengvins,nieks nesigincija,kaip ir kad reikalinga ji

diskusija eina,kita..
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Angler Feeder Taure ,Estija 2014-01-03 18:07 #8474

  • Tata
  • Tata avataras
  • Offline
  • Ekspertas
  • Žinutės: 145
  • Gauta padėkų: 44
Mano nuomone, jei isrinktas rinktines treneris, pvz kaip dabar del Lino kandidaturos man atrodo visi patenkinti, tai kodel jam nepalikus spresti paciam, kas turi buti rinktineje kas ne ir nebutinai turetu but atranka, nors as tik siaip pats mastau, o jis tuo labiau seke ne vienus metus varzybas...O del asociacijos, tai mano mastymu, reikejo ja jau senai but suburus, kad nekiltu klausimu, kas mums trugdys daryt ta, kas maisys surengt ta, is kur rubliu istraukt anam, ir man nerupi rinktines reikalai delto kad as nepatenku ir t.t. kad nebutu bereikalingu diskusiju, taip kad klubu atstovai, burkites I susitikima kuo greiciau, tuo bus geriau ir ten viska issiaiskinsit, nuspresit ir sudesit visus taskus kur reikia ...taip kad yra isrinkti klubu atstovai, jie ir spres viska ir nera ko cia daugiau burna ausinti, laukiu susirinkimo ir noreciau kuo greiciau suzinot ka nusprendet... aciu uz demesi...
bet vistiek Paulius Jega !!!
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Angler Feeder Taure ,Estija 2014-01-05 19:17 #8493

  • marciusxxxx
  • marciusxxxx avataras
  • Offline
  • Auksinis narys
  • Žvejok taip, kad būtų dėl ko sugrįžti...
  • Žinutės: 263
  • Gauta padėkų: 98
marciusxxxx parašė:
Na tai klubai savo viduje apkalbekit - ir pateikit info kada galima priimti sprendima :)
Ar jau kas apkalbejot? :)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Angler Feeder Taure ,Estija 2014-01-05 20:13 #8495

  • Tata
  • Tata avataras
  • Offline
  • Ekspertas
  • Žinutės: 145
  • Gauta padėkų: 44
Nu visiems dzin, o laiko vis maziau, jo rimta tema paliesta...tauta ka noret, tik palot gali, o realiai kanors padaryt nifiga...
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: RimasK

Ats: Angler Feeder Taure ,Estija 2014-01-06 10:18 #8496

  • TADZIUS
  • TADZIUS avataras
  • Offline
  • Platininis narys
  • Žinutės: 2382
  • Gauta padėkų: 284
marciusxxxx parašė:
marciusxxxx parašė:
Na tai klubai savo viduje apkalbekit - ir pateikit info kada galima priimti sprendima :)
Ar jau kas apkalbejot? :)


A visa sita nebuvo galima parasyt,kur tam skirta vieta?

Ar cia vel,kokie mes geri,kazka darom,o kiti tyli?

Paskui ir atsiranda nereikalingi komentarai,pvz kaip tatos,nieko nezino,bet zibala pilsto
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Angler Feeder Taure ,Estija 2014-01-06 10:24 #8497

  • marciusxxxx
  • marciusxxxx avataras
  • Offline
  • Auksinis narys
  • Žvejok taip, kad būtų dėl ko sugrįžti...
  • Žinutės: 263
  • Gauta padėkų: 98
TADZIUS parašė:
A visa sita nebuvo galima parasyt,kur tam skirta vieta?
Ar cia vel,kokie mes geri,kazka darom,o kiti tyli?
Paskui ir atsiranda nereikalingi komentarai,pvz kaip tatos,nieko nezino,bet zibala pilsto
Gerai - aš irgi patylesiu :(
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Angler Feeder Taure ,Estija 2014-01-06 16:00 #8501

  • pablo
  • pablo avataras
  • Offline
  • Veteranas
  • Žinutės: 76
  • Gauta padėkų: 32
Aš manau,kad lygiai taip pat ir Tata ir aš turim žinot,kas vyksta,nors kažkiek informacijos turetumėm turėt.Abu su juo papuolėm į Lietuvos top trejetuką.Dabar toks vaizdas,kad jūs loxai laukit,ką kažkas nuspres...Galų gale,jei reiks atstovaut Lietuvą,labai nenorėčiau,kad be konsultacijų ir pasitikėjimo ateis staiga kas nors ir pasakys-gaudyk traperio pašarais...Faijnai,kai nėra viešumos,masonų ložė fyderyje,nejuokinkit susireikšminę.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: pazystamas

Ats: Angler Feeder Taure ,Estija 2014-01-06 16:18 #8502

  • TADZIUS
  • TADZIUS avataras
  • Offline
  • Platininis narys
  • Žinutės: 2382
  • Gauta padėkų: 284
Nu,davei cia nusismekejimo apie pasarus,o del susireiksminusiu,gal patylim,nes ant lt,toks tik viens yra

Del top trejetuko,nereik daug susiteiksmint paciam. :lol:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Angler Feeder Taure ,Estija 2014-01-06 16:54 #8503

  • Rimuk
  • Rimuk avataras
  • Offline
  • Administratorius
  • Žinutės: 1222
  • Gauta padėkų: 218
Vyrai, nepradėkim iš naujo bartis. Kas randasi reitingo viršūnėje- tiems Respect, jie nusipelnė to per visą varžybų sezoną. Kol kas sunku įsibėgėti su visais organizaciniais klausimais.Juk pagrindinis klausimas:finansinis rėmimas. Tikiuosi kad po antro susirinkimo , bus daugiau aiškumo.Visada yra sunku pradėti naujus darbus, prisiminkim FCL.
Dėl jaukų, tai manau , kad ne klubai tai spręs. Bus komanda, treneris, jie ir nutars.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Grazvis, Vidma

Ats: Angler Feeder Taure ,Estija 2014-01-06 17:14 #8504

  • pablo
  • pablo avataras
  • Offline
  • Veteranas
  • Žinutės: 76
  • Gauta padėkų: 32
As tikrai nesibaru.Reaguot nesiruošiu,ne tas lygis.Tiesiog kultūringai paklaust norėjau,ar kas vyksta.Tadai,tavo atsakymo nelaukiu.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Angler Feeder Taure ,Estija 2014-01-06 17:26 #8505

  • Rock
  • Rock avataras
Nieko keisto- žmonės nori papaprasčiausios informacijos. Dėl to niekam čia pykt nereiktų. Vienas prašymas: kai įvyks tas legendinis "antrasis" suvažiavimas- būtų neblogai,kad viešai paskelbtų kas nors ,kas jame buvo svarstyta ir nutarta. Būtų neblogai ,kad į tą susirinkimą būtų pakviesti ne tik klubų organizatorių nariai, bet ir kitų klubų sportininkai, geriausi Lietuvos dugninės meistrai. Juk sprendžiamas ne tik rinktinės formavimo klausimas, bet visa tolimesnė Lietuvos feederio veikla...
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Angler Feeder Taure ,Estija 2014-01-06 17:28 #8506

  • Vidma
  • Vidma avataras
  • Offline
  • Ekspertas
  • Žinutės: 135
  • Gauta padėkų: 30
Nu rebiatos ir man nervai nebeišlaike.Pasisakysiu.Gyvenime yra tokia taisykle,labai sunkus klausimai išsisprendžia labai paprastai.Prasibalsuojam klubu viduje kas prieš asociacija,kas už prieš Didyji susirinkima.Bet tai turetu buti visu klubo nariu nuomone,o ne vien tik vadovo. Visu klubu susirinkimo metu klubo vadovai pasako kokie klubai už ,kokie prieš asociacija. Viskas. Prabalsuojam už, renkam atsakingus žmones,jieškom pinigu ir varom i Airija.Prabalsuojam prieš, toliau sedim forume, stumiam vieni ant kitu ir laukiam ,a vdrug iš dangaus kas nukris.Tikrai tikiu kad ,mes tai galim :) .
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Grazvis, marciusxxxx

Ats: Angler Feeder Taure ,Estija 2014-01-06 17:35 #8507

  • Vidma
  • Vidma avataras
  • Offline
  • Ekspertas
  • Žinutės: 135
  • Gauta padėkų: 30
Vytautai,nesedim prie kompo,neklausom pletku,o varom i susirinkima ir balsuojam.Tu gi klubo galva ;)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Angler Feeder Taure ,Estija 2014-01-06 17:38 #8508

  • Bratka
  • Bratka avataras
  • Offline
  • Auksinis narys
  • Žinutės: 187
  • Gauta padėkų: 41
Teisingai Vidma,laukt kol kazkas nukris is dangaus mes tikrai mokam.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Angler Feeder Taure ,Estija 2014-01-06 17:39 #8509

  • Rock
  • Rock avataras
Viskas gerai, o kur žmonėm paskaityt Asocijacijos nuostatus...kai jie ištrinti? Į kokį dar susirinkimą varau? Nei esu kviestas, nei žinau , kur ar kada jis vyks...
Paskutinis taisymas: 2014-01-06 17:43 nuo Rock.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Puslapio sukūrimo laikas: 0.167 sekundžių