FEEDER CUP LITHUANIA 3 turas

Smagu, kad dalyvių skaičius nuosekliai augo viso turnyro metu, bylodamas apie didėjantį susidomėjimą šiuo sportu. O tai tikrai teikia vilčių dėl šios iniciatyvos tęsinio kitais metais ir apskritai dėl šio sporto vystymosi.

 

 

Pasiruošimas varžyboms neprailgo. Rudeniški orai dar buvo pakankamai geri. Norisi atskirai padėkoti LMŽD Kėdainių skyriui ir Kėdainių meškeriotojams aktyvistams už puikiai prižiūrėtą tvenkinį. Tikrai maloniai nustebino gražiai sutvarkytos pakrantės, patogūs priėjimai prie vandens.

Tarp sportininkų šis tvenkinys jau seniai ne naujiena, tad nesunku buvo gauti informacijos apie vyraujančias telkinio žuvis, daugelis dalyvių spėjo ir ne kartą pasitreniruoti jame. Varžybų pagrindinis laimikis – plakiai, plakiai ir dar kartą plakiai. Fortūna šypsojosi tiems, kas sugebėjo pasirinkti teisingą taktiką, prisivilioti ir ilgiau sulaikyti žūklės vietoje žuvų būrelius, pasirinkti teisingus įrankius, kurie leistų pamatyti atsargius kibimus ir laiku bei rezultatyviai pakirsti smulkias žuvis.
Iš viso per šias varžybas dalyviams pavyko pagauti virš 47 kg žuvies. Didžiausia šių varžybų žuvis svėrė lygiai 0,5 kg, ją suvilioti pavyko tokių dalykų specialistui Raimondui Stankevičiui TATAI.

Pasibaigus varžyboms, kad neprailgtų rezultatų laukimas, dalyvių laukė organizatorių paruošta žvejo sriuba bei parduotuvės “Žvejo rojus”, kurie yra vieni šio turnyro rėmėjų, atstovaujamų “Starfish” jaukų pristatymas.

Na, o nugalėtojų pjedestalas šį kartą atrodė taip:
1. Raimondas Stankevičius (klubas “Zvejys.lt”) – 4,660 kg
2. Benas Kviklys (klubas “Zvejys.lt”) – 4,200 kg
3. Deividas Žukas (klubas “Vienam gale kablys”) – 3,020 kg

Visi III-ojo etapo varžybų rezultatai pateikti čia:
VARŽYBŲ REZULTATAI

Varžybų prizininkai buvo apdovanoti organizatorių įsteigtomis atminimo dovanomis – taure 1-osios vietos laimėtojui, medaliais bei diplomais. Jiems taip pat atiteko pagrindinio šio etapo rėmėjo UAB „ROMADA“ įsteigti prizai – “Romados” parduotuvių čekiai.
Prizininkams buvo skirti ir renginio rėmėjo – parduotuvės „Žvejo rojus“ įsteigti prizai – lenkų gamintojo STARFISH jaukai bei papildai.
Pirmasis dalyvių dešimtukas buvo apdovanotais turnyro rėmėjo UAB „Rilis“ (www.jaukas.lt) lietuvoje pasirodžiusia nauja produkcija – keturių rūšių skysta melasa.
Na ir žinoma, absoliučiai visi dalyviai buvo vaišinami renginio rėmėjo ELMENHORSTER sultimis, kad atstatytų vitaminų balansą po sunkių varžybų.

Kaip ir buvo žadėta – šiame etape paaiškėjo ir galutinės turnyro bendros įskaitos nugalėtojas, kuriuo tapo tiesiogine prasme didžiausias Lietuvos FIDERMEISTERIS – Raimondas Stankevičius (TATA) iš klubo Zvejys.lt.

Turnyro laureato laukė FEEDER CUP LITHUANIA 2011 turnyro nugalėtojo taurė bei specialus organizatorių įsteigtas 800 Lt vertės piniginis prizas.

Visą galutinę turnyro įskaitą galėsite rasti vėliau pasirodysiančiame straipsnyje, kuriame bus aprašyti bendri turnyro įspūdžiai bei pastebėjimai, kalbinami dalyviai bei organizatoriai ir kt.. Sekite naujienas svetainėse www.ant-bangos.lt ir www.dugnine.lt.
Ačiū visiems prisidėjusiems prie šio renginio organizavimo, ačiū rėmėjams, didelis ačiū turnyro dalyviams – tikriesiems Lietuvos fidermeisteriams :)