Jonas Veselis

Parašyta Pirmadienis, 14 Liepa 2014 Atnaujinta: Antradienis, 09 Gruodis 2014 Autorius Administrator

Feederiu  rimčiau susidomėjau 2012 – 2013 metais, prieš tai žvejodavau dugnine meškere, taip kaip tada atrodė teisinga ir rimta.

2013 m. pirmą kartą su draugais nusprendėme išbandyti jėgas Lietuvos čempionate, tiesa startas buvo ne itin sėkmingas, bet ir prieš dalyvaujant pagrindinė mintis buvo pasisemti patirties iš tikrų meistrų. Kaip dabar atsimenu, kiek daug jaudulio buvo prieš tas varžybas, kiek emocijų ir naujų minčių buvo po varžybų. Supratome, jog iš tikro mes dar nieko nemokame ir prieš akis laukia ilgas ir sunkus kelias, norint bent kiek priartėti prie feederio profesionalų.

2014 m. prisijungiau  prie  Fideris.lt klubo, čia ir toliau vis ieškau atsakymų į rūpimus klausimus, dalyvauju varžybose ir tikiuosi tobulėti vis sparčiau padedant kitiems klubo nariams.  

Jei yra abejojančių, ar verta užsiimti truputį rimčiau šiuo sportu ir išbandyti savo jėgas Lietuvos ar užsienio varžybose, galiu patarti vienareikšmiškai – VERTA. Puikūs feederio pasaulio žmonės, bendravimas su bendraminčiais, startinis jaudulys prieš kiekvieną etapą, savęs ir varžovų analizavimas bei tiesiog puikiai praleidžiamas laikas su feederiu rankose yra pats maloniausias dalykas.

Juk sakoma, jog laikas, praleistas žvejyboje, į gyvenimo trukmę neįskaičiuojamas.

Peržiūros: 5208